» » Створи сад своєї мрії!!!

Створи сад своєї мрії!!!

Створи сад своєї мрії!!!
19-21 травня 2017 року в найбільшому торговельному центрі «Епіцентр» на Полярній, 20-Д вже вдруге відбудеться фестиваль рослин та ландшафтного дизайну Garden Festival. Цей садовий захід організований національною мережею торговельних центрів «Епіцентр» та Асоціацією ландшафтних архітекторів України з метою популяризації садівництва в Україні, наслідування ідеї гармонії людини з природою та надання можливості кожному створити свій райський куточок у саду.
Одна з найбільших виставок-ярмарок рослин під відкритим небом, загальною площею 5 000 кв. м, об’єднає провідних постачальників декоративних та плодово-ягідних рослин в Україні, садові центри, які пропонують продукцію вітчизняного та імпортного виробництва. На Garden Festival у ТЦ «Епіцентр» відбудеться демонстрація кращих українських проектів, новітніх технологій та матеріалів для широкої аудиторії. Своїм досвідом поділяться відомі компанії зеленої індустрії, архітектори, дизайнери, урбаністи, ландшафтні архітектори. Усі гості фестивалю зможуть придбати рослини найвищої якості за кращими цінами, отримати ландшафтну консультацію щодо оформлення саду та взяти участь у цікавих майстер-класах та конкурсах.
"Брусвяна" також прийме участь у цьому заході.Чекаємо Вас на нашому торгівельному майданчику.Буде багатий асортимент нашої продукції,а також дуже "смачні" ціни.4-05-2017, 11:10
Автор: valeriy_adm
Просмотров: 916
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.