» » 08-09 жовтня Фермерське підприємництво 2016

08-09 жовтня Фермерське підприємництво 2016

Інформаційна компанія «Інфоіндустрія» в партнерстві з Українським проектом бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP, а також за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України запрошує всіх прийняти участь у виставці-конференції за темою: «Фермерське підприємництво 2016».
Перший (пленарний) день заходу буде проходити 08 жовтня за адресою: м. Одеса, вул. Гагарінське Плато, 5, ГК «Одеса». В рамках заходу будуть обговорюватись проблеми вирощування нішевих культур, кооперації в агросекторі, а також розкриються земельні питання та основні інструменти агрофінансування.
На другий день виставки-конференції буде проходити «Фестиваль молодого вина». Захід відбудеться 9 жовтня в м. Одеса на території ринку «Початок». Ринок, де планується «Фестиваль молодого вина», стрімко розвивається.
Якщо Ви бажаєте розпочати власний бізнес, але не знаєте як це зробити та з чого почати, то одну з успішних бізнес-моделей Вам представить директор плодово-ягідного розсадника "Брусвяна" Дмитрієва Ліліана Вячеславівна. Вона виступить з доповіддю «Успішні бізнес-моделі господарств з вирощування лохини на прикладі США». У Вас є можливість особисто поспілкуватись та задати будь-яке питання нашому ягідному експерту.

08-09 жовтня  Фермерське підприємництво 2016
Проглянути програму виставки-конференції «Фермерське підприємництво 2016» Ви можете тут -http://euroagrochem.com/enterprise-2016/


21-09-2016, 16:19
Автор: valeriy_adm
Просмотров: 756
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.