» » 5 - 7.10.2017 МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОФОРУМ БУДІВНИЦТВО, АРХІТЕКТУРА, НЕРУХОМІСТЬ

5 - 7.10.2017 МІЖНАРОДНИЙ ЕКСПОФОРУМ БУДІВНИЦТВО, АРХІТЕКТУРА, НЕРУХОМІСТЬ

Міжнародний ЕкспоФорум «Будівництво. Архітектура. Нерухомість» включає в себе спеціалізовані експозиції - «Comfort House», «Будівництво та архітектура», «Дерев'яний дім» та «ENERGY & ECO TECHNOLOGY». Подібний формат проведення заходів дозволяє одночасно і максимально повно охопити всі аспекти розвитку будівельної галузі в Україні та в світі, а насичена програма заходів для фахівців з кожного напряму дозволить поглиблено вивчити актуальні питання будівництва та експлуатації будинків відповідно до нових екологічних та технологічних стандартів.
Унікальний B2B захід, «Будівництво та архітектура» представить новітні тенденції у сфері архітектурного планування, капітального будівництва, познайомить з передовими технологіями та новими матеріалами. Будівельні конструкції, покрівельні матеріали, фасади, віконні та дверні системи, а також кераміка і сантехніка - ось неповний перелік основних розділів експозиції.

"Брусвяна" також приймае участь у Міжнародному Експофорумі Будівництво,Архітектура,нерухомість.До вашої уваги буде представленний великий ассортимент ягідних та плодових рослин а також ягоди малини,плоди глоду та хеномелесу,варення з малини та лохини.Адреса:Виставковий центр Київ Експоплаза,Київ вул.Салютна 2-Б


27-09-2017, 21:19
Автор: valeriy_adm
Просмотров: 1231
Рейтинг:
  
Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо зайти на сайт под своим именем.